En İyi Tur Şirketleri Hangileridir

Tur şirketleri tatil yapmak isteyenlerin en büyük yardımcısıdır. Çünkü bu firmalar yurtiçi ve yurtdışı turları düzenleyerek insanların yeni yerler görmelerine fırsat tanırlar. Turizm sektöründe tur şirketleri popülerliği olan bir alandır. Tur şirketleri planlı ve organize bir şekilde çalıştıkları için müşterilerini önceden belirlemiş oldukları plan ve program dâhilinde gezdirmeye çalışırlar. Gezi düzenlenmeden önce gidilecek alan belirlenir ve bu alan için belli bir kalkış saati bulunur. Tür şirketleri müşterilerini bir yerden alarak başka bir gezilmesi gereken yere götürürler ve burada keyifli vakit geçirmelerini sağlarlar. Tur şirketleri tüm gezi programlarını yasal prosedürler eşliğinde hazırlar ve bu kurallar ölçüsünde hareket ederler.

ETSTur

ETS tur İstanbul merkezli seyahat ve tatil acentesi olup pek çok şehre ve ülkeye seyahat düzenliyor. Son derece köklü bir geçmişi olan etstur yapmış olduğu hizmetler doğrultusunda Türkiye’de ilklerin yaşanmasını sağlamıştır. Rehberlik ve konaklama hizmetleri açısından profesyonel bir programla hareket ederek insanların keyifli vakit geçirmesine ve büyük memnuniyet yaşamalarını sağlamıştır. Firmanın 48 şehirde acentesi bulunduğu için seyahat ve tura katılmak isteyen tüm insanlar buralardan profesyonel bir destek alabilirler. firmanın acenteleri dışında online işlem imkanı sunduğu web siteleri ve mobil uygulaması da bulunur.

JOLLY TUR

Türkiye merkezli önemli bir Tur şirketi olan Jolly Tur Sinan Vardar tarafından kurulmuştur. 1987 yılından beri başarılı çalışmalara imza atan şirket günümüzde hala pek çok kişi tarafından tercih edilerek hizmet alınmaya devam ediliyor. Pek çok ülkeye planlı ve programlı geziler düzenleyen firma bu gezilerini yasal işlemler doğrultusunda düzenler. Tecrübeli ve uzman ekibi ile profesyonel bir hizmet sunan firma müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

ANI Tur

1985 yılından beri önemli çalışmalara imza atan anı Tur yaz ve kış aylarında firma tarafından düzenlenen turları organize ettiği gibi kişilerin bireysel istekleri doğrultusunda da geziler düzenliyor. Firma kişilere özel ya da gruba özel planlı ve programlı turlar düzenleyerek başarılı işlere imza atıyor. Düzenlenen turlar içerisinde kültür turları, mavi yolculuk turları, farklı ülkelere düzenlediği turlar ile müşterilerinin kaliteli zaman geçirmesine yardımcı oluyor. Konaklama hizmetleri bakımından da oldukça tecrübeli bir yapıya sahiptir.

Kappa Tür

Tur sektöründe önemli bir yer edinen kappa tur deneyimli ve uzman kadrosu ile sektörde öncü olmak için kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Firma müşteri memnuniyetini ve konforunu ön planda tutarak tüm çalışmalarını bu yönde gerçekleştiriyor. Kusursuz bir hizmet anlayışıyla çalışmalarını yürüttüğü gibi yenilikçi çalışmaları ile müşteri vermeye yardımcı olmaya çalışıyor.

Mikatur

Mikatur 1997 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Bireysel hizmetlerden ve grup hizmetleri ne kadar profesyonel bir hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini hedefliyor. Farklı alanlara düzenlediği gezi ve seyahatler ile müşterilerinin keyifli vakit geçirmesine yardımcı oluyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.