İhlas Armutlu Tatil Köyü Fiyatları 2020

Tatil yapmak için cennet gibi bir yer arıyorsanız tercihiniz İhlas Armutlu tatil köyü olmalıdır. Yalova’nın Armutlu ilçesi Bozburun mevkisinde yer alan İhlas Armutlu tatil köyü; yılın dört mevsiminde kaliteli bir tatil deneyimi yaşamanızı mümkün kılmaktadır. Ormanlarla kaplı deniz kıyısında oldukça geniş bir alanda bulunan bu tatil köyüne görür görmez hayran kalacaksınız. Türkiye’nin en büyük ve kapsamlı tatil köyü olmasından dolayı ayrı bir öneminin olduğunu söylemek gerekir.

İhlas Armutlu Tatil Köyü’nde Neler Bulabilirsiniz?

Deniz manzaralı 17 blok ve iki bini aşkın apart dairenin bulunduğu İhlas Armutlu tatil köyü; dairelerin tamamında kaplıca suyu olmasından mütevellit ayrı bir önem taşımaktadır. 2004 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden bu tatil köyünde insanların faydalı ve eğlenceli bir tatil yapması hedeflenmektedir. Altı adet yüzme havuzu, plajlar, su kaydırakları, banana sörf, jet-sky, futbol başta olmak üzere basketbol ve voleybol sahaları, aile havuzu ve kaplıca havuzu, sauna, fitness center, lunapark, 4×4 atv bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, İhlas Armutlu tatil köyünün içerisinde birçok market, alışveriş merkezi, fastfood mağazası ve sağlık kabininin de olduğunu ifade etmek gerekir.

İhlas Armutlu tatil köyü; bilhassa ulaşım imkanları bakımından en iyisini sunmaktadır. Tatil köyünün kendi deniz otobüsü iskelesi vardır. Bu sayede, İstanbul’un Eminönü, Kadıköy, Yenikapı gibi merkezlerinden kalkan tarifeli deniz otobüsleri sayesinde Armutlu’ya varmak söz konusu olmaktadır. İhlas Armutlu tatil köyünün her dairesinde şifalı kaplıca suyu kullanma imkanı vardır. Bu noktada, tatil yapmak için termal turizm merkezlerini seçenler için en iyi alternatifin İhlas Armutlu tatil köyü olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra, tatil köyünde yaz, kış demeden günde 11 bin kişinin konaklaması söz konusu olmaktadır.

İhlas Armutlu Tatil Köyü Rezervasyon

Bu eşsiz tatil köyüne gitmek için önceden rezervasyon yaptırmanız tavsiye edilmektedir. Bu sayede, hem yer bulma sıkıntısı yaşamazsınız hem de indirimlerden ve kampanyalardan faydalanma şansına sahip olursunuz. İhlas Armutlu’nun internet sitesine giderek online rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bu noktada, tercih ettiğiniz konaklama şekline göre İhlas Armutlu tatil köyü fiyatları değişkenlik göstermektedir. 50 m2’den başlayarak 117m2’ye kadar uzanan daire seçenekleri bulunmaktadır. En az üç, en çok beş kişinin kalmasına uygun daireleri vardır.

İhlas Armutlu tatil köyü fiyatları; seçeceğiniz daire tipinin yanı sıra kaç gece kalacağınız ve kaç kişinin konaklayacağına göre değişkenlik göstermektedir. İhlas Armutlu tatil köyünde aile harici konaklamanın kabul edilmediğini ifade etmek gerekir. Ayrıca, dışarıdan misafir kabul edilmesi söz konusu değildir. Giriş esnasında kalacak olan kişilerden depozito ücreti alınmaktadır.

İhlas Armutlu Tatil Köyü Konaklama Fiyatları

İhlas Armutlu tatil köyü fiyatları için 3 Şubat 2020 ile 23 Mayıs 2020 arasında uygun indirimler bulunmaktadır. Dört gece ve yedi gece olmak üzere iki kampanya vardır. 50m2 dairede dört gece kalmak için 340 TL, yedi gece kalmak için ise 490 TL talep edilmektedir. 117m2 daire panoramada ise dört gece için 460 TL, yedi gece için ise 700 TL istenmektedir. 70m2 için 420-630 TL, 85m2 için 440-655 TL talep edilmektedir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.